Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

25 sierpnia 2020

Potrzebujesz kapsułek Cafissimo? Wejdź na cafessima.pl

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterech dziesięcioleci i stopniowo zdobywała sobie kolejnych miłośników. Ten praktyczny system umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości w wyjątkowo prosty sposób – należy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można rozkoszować się aromatycznym napojem.

Jakie znamy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie dostępnych jest w sklepach – również w naszym kraju – wiele ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, że pochodzi z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak jej naparu jest unikatowy, gdyż ma na niego wpływ sporo różnorodnych elementów, m.in. pogoda , która panowała w danym roku. Mieszanie kaw speciality z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikalne nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Brazylii i Etiopii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno odczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, czekoladowe oraz kwiatowe.

Jaki jest koszt naparu z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w urzędach lub hostelach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany i na ogół zamyka się w granicy 1-1,60 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w bufetach w biurze czy w kafeteriach w galerii. Nietuzinkowe wzornictwo oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Dzięki nim będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie podamy gościom wysokiej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, nie zamartwiania się o ogromne koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy będą nadawać się do posiadanego przez nas sprzętu.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]