Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

26 września 2023

Zamów boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża pojemność

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasze dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]