Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

12 sierpnia 2020

Dowiedz się, gdzie nabyć etykiety na wódkę weselną

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego źródła jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na Sylwestra, wesele bądź imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – podziękuj gościom za przybycie

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale także dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem na koniec imprezy. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z alkoholem mogą również stać się w interesującą pamiątką, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, na których można umieścić informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dniu wesela bądź imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można nabyć w rozmaitych barwach i wzorach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji kupującego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Ozdób własne alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli wytwarzasz swoje nalewki, soki czy wina, a potem wręczasz je rodzinie czy też znajomym przy różnych okazjach, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Dodatkowo butelki można także oznaczać używając różnokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]