Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

23 września 2020

Jeśli chcesz nabyć derki dla koni, koniecznie sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to specjalne przykrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można obecnie zamówić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, jak również zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]