Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

2 listopada 2019

Jesteś zainteresowany ofertą Cadxpert? Skieruj się na cadxpert.pl, aby uzyskać więcej informacji

Jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, DMLS, PolyJet oraz SLS, SLA.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń marki Formlabs. To największa w Polsce oferta aparatów do drukowania przestrzennego – ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Prócz tego CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym też materiały wysoko specjalistyczne, jak np.: Ultem 9085, Antero 800 NA oraz inne (dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert posiada również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do specjalistów, biznesmenów oraz reprezentantów rozmaitych sektorów (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep online, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują skonsultować ze znawcami możliwości techniczne dowolnego aparatu z oferty sklepu, swoje projekty bądź są po prostu zaintrygowani procedurą wydruku 3D, mogą przyjechać do krakowskiego punktu. CadXpert gwarantuje również wszechstronną obsługę posprzedażową: serwis (w tym także pogwarancyjny), przeszkolenie w obsłudze kupionych drukarek 3D czy pomoc techniczną i merytoryczną.

Tanie skanery oraz drukarki 3D

Jakie są koszty urządzeń do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalny skaner bądź drukarka kosztują tyle, iż nawet niewielkie lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może je zakupić. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego szybko się zwróci – w przypadku branż, takich jak medycyna, stomatologia, odlewnictwo czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie wymierną oszczędnością dla budżetu firmy.
Rynek sprzętu do druku przestrzennego żywiołowo się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się pionierskie technologie oraz możliwości, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić wyłącznie ogromne koncerny. Współcześnie – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Z miesiąca na miesiąc spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do drukowania przestrzennego są nieprzerwanie udoskonalane i modyfikowane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]