Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

20 lutego 2021

Jeśli szukasz mini przyłbicy, koniecznie wejdź na www.vitberg.com.

Koronawirus, który opanował wszystkie państwa, nieodwołalnie przeistoczył nasze kontakty społeczne oraz życie. Normy dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do banku lub restauracji, gdzie na ogół spotykamy większe skupisko ludzi, winniśmy zawsze założyć na nos i usta maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z tkaniny?

Komfortowa maseczka wielorazowa w formie przyłbicy ochronnej

Osoby, które uważają ochronne maski z materiału za nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich używania, powinny zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona przed kontaktem z patogenami w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje nos oraz usta, ale zarazem umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi plusami są wygoda, solidność i zaledwie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po każdym założeniu można odkazić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z detergentem.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Przyłbicę ochronną zaleca się stosować każdemu, kto dba o ochronę, ale i wygodę. Osoby chorujące na astmę, starsze bądź regularnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać ochronne maseczki podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Młodzież na pewno doceni też to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]