Sztuczne rzęsy – co warto o nich wiedzieć?

24 stycznia 2022

Chcesz kupić przedłużane rzęsy? Zobacz tu.

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejszy atrybut kobiety. Współcześnie także panie, których los nie obdarował wyrazistą oprawą oczu, mogą zachwycać rozbrajającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z czego są one produkowane i jaka jest ich wytrzymałość?

Sztuczne rzęsy – z czego są produkowane?

Sztuczne rzęsy to niezawodna i szybka metoda na idealne zwieńczenie makijażu. Pragniesz zainwestować w wysokiej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i widowiskowe rezultaty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy na pasku oraz w formie kępek. W pierwszym wypadku wystarczy przykleić pasek do skóry górnej powieki zaraz nad linią naturalnych rzęs – skutek jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają natomiast perfekcyjnie zagęścić włoski, jednak można je zastosować tylko na zewnętrznych częściach powiek. Dostępne w sklepach modele rzęs są produkowane z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, np. poliestru, ale też z naturalnych materiałów, takich jak jedwab, sterylizowane ludzkie włosy lub włosie z futra norek syberyjskich. Ostatnio powodzenie zyskują również rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – zaopatrz się w pincetę, odżywkę i hipoalergiczny klej

Sztuczne powinny być lekkie, by nie przeciążać powieki i zapewniać wysoki maksymalną wygodę, a zarazem łatwe aplikacji i wyjątkowo wytrzymałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku wyśmienicie sprawdzające się na szykownych bankietach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Nie zapomnij, że do ich zakładania konieczne są dodatkowe akcesoria – szczypczyki, jak również klej nie wywołujący alergii. Po usunięciu sztucznych rzęs, powinno się także nałożyć na powieki specjalną odżywkę wzmacniającą naturalne włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]