Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP

23 marca 2020

Jeśli szukasz pasty do mycia rąk, koniecznie sprawdź https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy kominiarze – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Są nimi głównie różnego rodzaju farby, sadze, smary, oleje, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najbardziej efektywne są pod tym względem pasty BHP.

Pasty do rąk – gdzie się ich używa?

Pasta do rąk różni się od innych preparatów myjących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest używana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna cechować się stosownymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych bądź drobinki minerałów, usuwających zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście do mycia rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przyda się pasta do mycia rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie zazwyczaj w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Rzecz jasna przyda się też w gospodarstwa domowych – okaże się niezastąpiona w czasie porządków bądź w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]