Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

7 kwietnia 2020

Jeśli chcesz kupić balon na wino, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]