Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni opakowań szklanych

28 listopada 2023

Chcesz zamówić opakowania szklane w hurcie? Skieruj się na tę stronę.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to również branża, w której świetnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego ekologicznego, autorskiego czy też smakowitego wyrobu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, aby produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w słoje oraz butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek to sposób na redukcję kosztów

Jasne jest, iż oferty od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo ocet, smalczyk na kanapki czy marmolady, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest więc dla niego jednocześnie metodą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania na palety zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem także otrzyma je szybciej.

Co kupimy w asortymencie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania piwa, soków czy wina. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zawierających – zależnie od wielkości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2000 sztuk danego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać zakupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami i słoiczkami hurtowo można też zamówić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do danego typu opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]