Poznaj propozycje zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto

25 listopada 2019

Jeśli potrzebujesz kapsułek Dolce Gusto, koniecznie sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/

Ekspresy do kawy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do fantastycznych kompozycji kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, toteż na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły powoli podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym również z Polski. W rzeczy samej, kiedy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, iż największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje wyborną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent niższa, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]