Organizujesz eventy? Zamów namioty imprezowe

9 czerwca 2019

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe zdadzą egzamin zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Dla kogo namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Zalety namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru również maskownice w kilku kolorach.