Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

23 grudnia 2022

Chcesz kupić szatersy? Sprawdź skyshutters.pl.

Projektując wystrój wnętrza, z rzadka przeznacza się wiele uwagi na okna. W większości wypadków decyzja pada na standardowe rozwiązanie, a więc zasłony i firany, które niekiedy łączone są z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne typu shutters.

Shuttersy – nowinka w polskich domach

Nadrzędną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych poruszają się, a więc można bez trudu je ułożyć pod dowolnym kątem, zależnie od zachcianek lokatorów. Wykonuje się je z drewna, z płyt pilśniowych, jak również PCV. Shuttersy zakłada się przeważnie na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice ozdobne shutters to co prawda dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się wciąż okazjonalnie, ale gros osób na pewno w kinie czy na ekranie telewizora, ponieważ te okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w południowych Stanach USA oraz w Nowej Zelandii.

Ozdobne okiennice shutters – regulacja kąta lameli bez użycia żyłek

Nie licząc tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters świetnie się prezentują, mają one też praktyczne funkcje. Z ich sprawą można kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zapobiegać utracie ciepłego powietrza. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz i nie ma na ogół trudności, aby umieścić je na przeważającej większości ram okiennych. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co sprawia, iż są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom bardzo szykowny wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości posesji. Warto dodatkowo zaznaczyć, że shuttersy reguluje się bez wykorzystania sznurów, co rodzice dzieci lub posiadacze psotliwych zwierząt, które mogłyby wplątać się sterczące sznurki, uznają na pewno za kolejną zaletę.

Nasze dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]