Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

29 sierpnia 2020

Potrzebujesz kapsułek A Modo Mio? Koniecznie odwiedź ten adres

Marek produkujących kawę jest niezliczona ilość, jednak Lavazza nieustannie pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, iż historia marki Lavazza miała swój początek pod koniec XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ nabył nieduży sklep, w którym przetwarzano ziarna kawowca i przygotowywano ich oryginalne kompozycje. Podbiły one w mgnieniu oka serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza wciąż czaruje jakością swoich mieszanek, wytyczając wzorce także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą sporządzenie smacznej, pachnącej kawy trwa wręcz kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże używać tylko z kapsułek dystrybuowanych przez tego producenta. W tej chwili w sprzedaży nabyć można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one taniej, ale tak samo wyróżniają się ciekawym aromatem.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do szeregu popularnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące niesamowitą kompozycją arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (Cremoso Invidia czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), jak i napoje o smaku czekolady (Mokaccino), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]