Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

7 sierpnia 2019

Aby zachować porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są właściwe sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – eliminacja zabrudzeń każdego rodzaju

Asortyment środków czystości skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów bądź wykwitów pleśni.

Chemia przemysłowa – konserwacja powierzchni

Profesjonalne środki czystości umożliwiają też na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie rozmaitych czynników. Znajdziemy wśród nich specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do osłony metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również środki chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale też nadają im ładny wygląd.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]