Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

27 września 2019

Zamów części zamienne Renault na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy silnika ,podwozia, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]