Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

10 lipca 2019

Jeśli poszukujesz czapraków dla koni, koniecznie sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które przynoszą koniowi wygodę, a przy tym osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]