Atuty rolet zaciemniających

22 sierpnia 2019

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100% zaciemnienia to najlepszy wybór? Kiedy warto zdecydować się na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tychże produktów jest cały wachlarz, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną ciekawą właściwością. W przypadku rolet 100% zaciemniających pełne zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie dzień i noc już nie. Jaki model najlepiej spełni oczekiwania w Twoich wnętrzach? Podpowiadamy.

Atuty rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Całkowita możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia mają szereg zbieżnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu takich rolet zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niezwykle łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub czy gwoździ ani wiercenia. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień i noc poradzi sobie każdy.
Duża ilość kolorów do wyboru powoduje, że produkty te będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów materiałów w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem zdobiącym mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wykonywane przez wiele czołowych marek i producentów. W czasie zakupów rekomendujemy wybór polskiej firmy – producenta rolet zaciemniających. Kraków, Trójmiasto lub Warszawa to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Istnieje też opcja spersonalizowania towaru na specjalne życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowych rozmiarów.