Nowoczesne meble biurowe – funkcjonalność i ergonomia

13 lipca 2022

Od wielu lat nie ma już prawa bytu przekonanie, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Współcześnie planując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office kierujemy się tym, by meble które w nim ustawimy odznaczały się dodatkowo przyjemnym dla oka designem oraz ergonomią. Meble spełniające wszystkie te cechy można znaleźć w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od dziesięcioleci dostarcza wysokiej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Nowoczesne meble biurowe to mariaż estetyki z funkcjonalnością

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby użytkownika. Umożliwiają one sprawną organizację tasków stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Równolegle wyróżnia je najwyższa jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat również przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Ten poziom wytrzymałości mebli możliwy jest jedynie przy utrzymaniu przez producenta wysokich standardów procesu produkcji, w tym w użyciu stosownych materiałów, choć nie mniejszą rolę pełni tu szczegółowo przemyślany design każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie walory estetyczne z funkcjonalnością. Wszak mebel stanowiący najważniejszą część komfortowej przestrzeni biura musi mieć opcję dopasowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, jednak nie może w tym samym czasie zakłócać stylistyki otoczenia. W biurze spędza się 8 godzin dziennie, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa staje się skuteczność jego pracy. Oprócz tego, to jak prezentuje się biuro jest generalnie wizytówką firmy, która wiele może o niej zakomunikować potencjalnemu kontrahentowi na długo przed ostateczną decyzją o współpracy.

Producent mebli biurowych – nie tylko biurka, stoły i kontenery

Spółka BALMA z Poznania w swoim portfolio mebli ma właściwie wszystko co przydatne do aranżacji biura. Abstrahując od typowego wyposażenia jak regały, stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne i biurka, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na również hokery bądź taborety z tapicerowanymi siedziskami, parawany i ścianki pozwalające podzielić przestrzeń pracy na indywidualne stanowiska, lady recepcyjne, jak również kwietniki pasujące do estetyki biura. Znaczącą częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są funkcjonalne stoły i biurka z możliwością zmiany wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, a w rezultacie zmniejszyć ryzyko przewlekłego ból dolnej części pleców.

Nasze dane adresowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]