Noti – wyjątkowe meble produkowane ręcznie w Polsce

30 kwietnia 2021

Dowiedz się więcej o marce Noti - uzupełnij swoje wiadomości!

Urządzając wnętrze, czy to w nowym domu czy po renowacji mieszkania, staramy się zorganizować jego przestrzeń funkcjonalnie i nowocześnie. Równocześnie pragniemy, by pomieszczenia pokazywały naszą indywidualność, a to niekiedy nie jest możliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble wytwarzane na masową skalę przez znanych producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest znacznie szerszy aniżeli myślimy. Polska także może się pochwalić eleganckimi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, tworzonymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti – trwałe i komfortowe

Noti to wytwórca mebli, działający na rodzimym rynku już od 16 lat i od powstania koncentruje się na tym, aby opracowane przez niego sprzęty były wygodne, proste, a przy tym szykowne i, co istotne, żeby charakteryzowała je trwałość. Marka kooperuje z cenionymi projektantami, kreującymi swoje projekty z pasją, starając się, aby w pełni odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Ważną cechą mebli Noti jest to, że świetnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o ekologię, m.in. poprzez zastosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – aranżując pomieszczenie skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje produkty, stanowiące ciekawą interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być siedziska z linii Comfee czy Rollo albo sofy z linii Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wybrać te współgrające z koncepcją danego wnętrza. Designerskim meblom tej marki można przyjrzeć się na żywo w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Dodatkowo kolekcje Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, w Krakowie oraz w Lublinie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości https://noti.pl

Nasze dane adresowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]