Designerskie meble studia STF – niepowtarzalność i dopracowanie detali

21 września 2021

Potrzebujesz mebli personalizowanych? Wejdź na stfurniture.com/sklep/.

Mieszkania i styl, w jakim je aranżujemy, potrafi wiele powiedzieć o naszym wyczuciu estetyki, osobowości, a także o tym, jak pojmujemy komfort. Wielu z nas już nie zadowala propozycja wszechobecnych sieci sklepów meblarskich, w których można dostać meble, wytwarzane w tysiącach egzemplarzy, takie same dla polskich nabywców, jak i tych z pozostałych krajów Europy. Z tego powodu poszukujemy mebli, które nie tylko będą w pełni funkcjonalne, ale także będą manifestować nasz indywidualizm. Taka jest oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Nowoczesne meble – wytwarzane troską o każdy detal

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 r. i jej trzonem dwoje wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Jednak jedyne w swoim rodzaju meble proponowane przez studio STF to wynik drobiazgowej pracy pokaźnego teamu, składającego się z zawodowych konstruktorów, technologów oraz rzemieślników. Studio Swallow’s Tail z wielką troską podejmuje się procedury kreowania nowych kolekcji produktów, oddając poszczególnym etapom – od początkowego szkicu, przez zarys konstrukcji, aż po wybór drewna najwyższej jakości – maksimum zaangażowania. To szczególne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych produktów sprawia, iż meble marki STF charakteryzują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie powinno być zatem zaskoczeniem, że projekty tej marki uzyskały wiele wyróżnień z dziedziny designu i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (przykładowo w Paryżu, w Kolonii bądź w Łodzi).

Rzemieślnicze meble studia STF – nie tylko stoły do jadalni i krzesła

Wszystkie produkty Swallow’s Tail Furniture, w tym również designerskie meble dla dzieci, można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej studia. Nie licząc funkcjonalnych stolików kawowych, stołów do kuchni i biurek, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, ławki oraz komody, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. świeczniki oraz ramy do luster). Co istotne, należność za meble Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Meble z litego drewna studia STF można nabyć też w salonach meblowych w Europie (m.in. w Holandii czy w Wielkiej Brytanii) oraz na terenie całej Polski (np. w w Warszawie, w Bydgoszczy czy we Wrocławiu).

Nasze dane adresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]