Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

5 maja 2020

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie mieści się w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, iż na spotkanie z adwokatem można bez trudności dojechać z każdej części miasta, jak również innych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii Baszczyn Czarniak w Krakowie

Do klientów Kancelarii należą głównie osoby posiadające kredyty we frankach bądź polisolokaty. Są nimi również przedsiębiorcy, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma duże doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania lub unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, a w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.