Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

5 sierpnia 2019

Zajrzyj na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY, aby znaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich treningach, spowolniony metabolizm, stres czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]