Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

13 października 2019

Więcej o marce Vitberg - uzupełnij swoją wiedzę!

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skoncentrować się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie kraju.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]