Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

12 kwietnia 2019

Na psychoterapia-uk.pl dowiesz się jak skorzystać z sugestii psychologa UK

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków Polacy tłumnie zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną zjawisko emigracji jest trochę mniejsze, ale ciągle nie brak osób skorych do zatrudnienia się właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza wiele kłopotów, z którymi samodzielnie uporać się jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie w obcym kraju, mogą generować wiele komplikacji, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozłąka z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą też kłopoty z dostaniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy te bardzo trudno jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Dlatego nie należy bać się sięgania po pomoc specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane podczas sesji zostaną powierzone kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339