Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

9 listopada 2019

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Urządzenie RAM Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, wykrawalnię, montownię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddaje się wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]