Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

25 września 2019

Skieruj się w to miejsce, jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji w temacie marki Vitberg

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem ulepsza swoją ofertę.

Aparaty marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg założył 52 placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Średnio c czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]