Wibroterapia a odchudzanie – czy RAM Vitberg+ pomoże w zrzuceniu wagi?

20 marca 2019

Wszystko o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]