Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

22 września 2019

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na ktociewyleczy.pl

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed komputerem z czasem odczuwamy ból ramion i szyi, bóle kręgosłupa czy uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, kolana lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]