Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

11 czerwca 2019

Zajrzyj na polakuleczsiesam.pl, aby otrzymać szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość produkcji oraz fakt, iż jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]