Napieraj.pl o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg

27 kwietnia 2019

Sprawdź więcej szczegółów o marce Vitberg na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o terapii wibracjami sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają wibracje?

Zestawy firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko dla przyjemności, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz natężenie drgań.

Aparat marki Vitberg zbiera liczne pozytywne opinie zarówno od sportowców wyczynowych, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, że urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]