Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

14 grudnia 2019

Na www.testyoutdoorowe.pl uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa oraz nóg. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]