„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

17 kwietnia 2019

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeżeli zechcemy poszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Nogi, Szyja lub Kolana. Z pomocą tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]