Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

29 września 2023

Kluczowe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zyskał niebywałą popularność, to wygoda, szybkość oraz sposobność trafienia także w najbardziej odległe miasta świata. Wyjazd, którego częścią jest lot, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje łączące się z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą rzecz jasna martwić się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć także na wiele ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Co więcej, klienci mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też ujście powietrza w oponach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]