Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

8 stycznia 2022

Poznaj dalsze szczegóły o tworzeniu sklepu WooCommerce.

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Dlaczego opłaca się założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że szybko pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada niemało zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z użyciem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu klientów. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek zwiększa się też ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy danych sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) oraz integracji z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – wyłącznie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i użycie wyłącznie przetestowanych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o promocjach oraz nowych artykułach lub zamieszczać różne porady i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]