Serwis okien – powierz go specjalistom

3 stycznia 2020

Jeśli potrzebujesz zlecić serwis okien PCV, zajrzyj na https://www.serwismeteo.pl

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie wpływają także warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]