Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

27 kwietnia 2022

Więcej o usługach świadczonych przez firmy cateringowe w Krakowie.

Gdy planujesz wystawny event prywatny lub biznesowy, na który chcesz zaprosić ogromną liczbę gości, raczej nie będziesz mógł osobiście zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje i drobne przekąski w hipermarkecie – prestiżowe imprezy zazwyczaj wymagają dopracowanej oprawy również w sferze dań. Zatem nie godzi się położyć na stolikach uczestników po prostu ciasteczek i słodkich napojów. W takich wypadkach idealnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Chcesz wynająć usługę cateringu? Precyzyjnie przedstaw swoje oczekiwania

Podmioty oferujące usługi cateringowe przeważnie świadczą parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzciny, wesela czy komunie, catering dla firm i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są starannie dobrane do potrzeb konkretnych eventów, dlatego zauważalnie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i wykazem potraw dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu trzeba pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić swoje oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera obsługa eventów przeróżnego rodzaju to chleb powszedni, a długoletnia praktyka w tej branży pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust wszystkich zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – oszałamiające potrawy i wykwalifikowana kadra kelnerska

Przyrządzanie posiłków nawet dla skromnej liczby gości może stać się ogromnym problemem, przede wszystkim wówczas, gdy musimy zrobić to samemu. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na zaplanowanie pozostałych istotnych elementów wydarzenia. Jest to też możliwość poczęstowania zaproszonych pysznymi potrawami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada przy tym podkreślić, iż istotną cechą posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale także ich prezencja na talerzu. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają również własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]