Profesjonalna opieka nad grobem

2 lutego 2020

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić sprzątanie grobów Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na www.pong-malopolska.pl

PONG Małopolska oferuje profesjonalną opiekę nad grobami na obszarze Małopolski – ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i okolic. PONG Małopolska swoją ofertę kieruje do osób, które z różnych powodów nie mają możliwości zadbać o nagrobki swoich bliskich. PONG Małopolska oferuje swoje usługi zarówno w odniesieniu do grobów ziemnych, jak i nagrobków kamiennych, na wszystkich cmentarzach, bez względu na ich charakter wyznaniowy. Wieloletnie doświadczenie wpływa na wysoką jakość wykonywanych usług i pełen profesjonalizm. Aby sprostać oczekiwaniom klienta, PONG Małopolska współpracuje z wytwórnią świec, mając na uwadze odpowiednio dobraną dekorację grobów do ważnych wydarzeń. W zależności od potrzeb klientów, PONG Małopolska oferuje jednorazowe, jak i długoterminowe usługi.

Jaki jest zakres usług oferowanych przez firmę PONG?

Oferta firmy PONG obejmuje swoim zakresem szeroki wachlarz usług. Porządkowanie grobów ziemnych to bazowa usługa proponowana przez firmę PONG. Ponadto, klienci mogą również liczyć na prace ogrodnicze wokół grobu. Wyłączając dekorowanie grobu według zaleceń klienta, firma PONG oferuje również drobne prace montażowe – instalowanie płotków.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]