Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

10 stycznia 2023

Więcej informacji o pozycjonowaniu stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość użycia go do wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, funkcjonujących jedynie w określonym województwie albo wręcz w jednym mieście, np. w Wrocławiu lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów lub usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “hydraulik kraków”, “sklep plastyczny kraków” lub “piekarnia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na przedstawienie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, rezydującym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i projektowania stron internetowych od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, jak również uaktualnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]