Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

9 marca 2022

Sprawdź informacje o lokalu na 18 urodziny w Krakowie.

Przeważnie z okazji urodzin, różnych rocznic czy imienin nie urządzamy żadnych przyjęć z krewnymi i przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Ale są takie kluczowe życiowe momenty, których huczne uczczenie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niewątpliwie wejście w dorosłość, czyli “osiemnastka”.

Szukasz lokal na osiemnaste urodziny – niech posiada dużą salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa pić i kupować alkohol, głosować w wyborach powszechnych, może założyć biznes oraz ubiegać się o posady urzędnicze. Jednak kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość zorganizowania hucznej imprezy z przyjaciółmi. Można znowu wyprawić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć paru przyjaciół postanawia zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, lecz równocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe koszty. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wyszukaj lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim duży namiot i wyprawić grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie przekąski będą najodpowiedniejsze?

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Trzeba z tego powodu koniecznie zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Odpowiednia dekoracja sali też jest ogromnie ważna, by uczestnicy kompletnie wczuli się w ducha imprezy. Należy zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni zgodnie z podanych sugestii, jak również dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej znakomicie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można jeść bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi przekąski zarówno do charakteru zabawy, jak i do preferencji i zasobności portfela klienta.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]