Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

15 lutego 2020

Zapoznaj się z ofertą parkingu przy Balicach

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]