Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

6 lutego 2020

Na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ uzyskasz kompleksową pomoc specjalistów w dziedzinie wykonania spaceru 360 stopni

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa lub nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do kolejnych miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery dodaje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Czy warto dodać do wizytówki wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można również pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny czy restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]