Monitorowany parking przy porcie lotniczym w Balicach

17 maja 2020

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje nowoczesny parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – gdzie zaparkować auto?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony zlokalizowany blisko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – ogrodzone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.