Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

24 lutego 2024

Utrzymanie WordPress - na tej stronie sprawdzisz korzystną ofertę.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest całkiem szybki, używa się go współcześnie do tworzenia sklepów internetowych oraz wymyślnych stron. Niemniej jednak ten CMS może być powodem kłopotliwych sytuacji, toteż ważną i potrzebną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Dlaczego warto powierzyć aktualizowanie WordPressa profesjonaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest z pewnością aktualizowanie jej do najnowszej wersji systemu zarządzania treścią. Nagminnie jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą regularną instalację kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź cyberataki. Dodatkowo, mimo iż WordPress jest nadzwyczaj łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z nieprzewidzianymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Dlatego konieczne jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału informatycznego, zaleca się polecić utrzymanie WordPressa zewnętrznemu ekspertowi.

Do kogo adresowana jest oferta opieki technicznej nad stroną internetową?

Oferta opieki technicznej nad stroną to usługa adresowana głównie do użytkowników biznesowych, tak większych jak i małych firm, którym zależy na wydajnym oraz ciągłym funkcjonowaniu ich strony, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest też freelancerom i blogerom mającym własne strony. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji WordPressa, likwidowanie następstw ataków oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także rozmaitego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]