Konstrukcje ze stali nierdzewnej dla wielu branż przemysłu

25 czerwca 2020

Produkty ze stali nierdzewnej stanowią bazę wielu urządzeń i konstrukcji, a cechy fizykochemiczne materiału gwarantują osłonę przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych oraz korozją. Jakie produkty tworzą producenci wyrobów ze stali nierdzewnej?

Wyroby ze stali nierdzewnej – sprawdź ofertę

Firma SpawExpert, będąca producentem wyrobów ze stali nierdzewnej, wytwarza konstrukcje zaspokajające potrzeby przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego, a także branży spożywczej, mleczarskiej i browarniczej. Firma tworzy m.in. zbiorniki, balustrady, meble, wsady kominowe oraz inne wyroby charakteryzujące się odpornością na działanie kwasów i korozję. Ten producent zbiorników ze stali nierdzewnej gwarantuje wysoką jakość i dbałość o najmniejszy detal produktu. W ofercie SpawExpert znajdują się zarówno pionowe, jak i poziome zbiorniki, modele jedno-, dwu- i trójpłaszczowe, leżakowe, fermentacyjne, jak również mieszalniki oraz pasteryzatory. W ofercie znajdują się też wykonane ze stali nierdzewnej wózki, szafy, regały, stoły, wieszaki, okapy wentylacyjne czy półki, a wykonywane meble znakomicie sprawdzają się w branży gastronomicznej i spożywczej, gwarantując utrzymanie standardów higieny.

Produkty ze stali nierdzewnej – zaufaj sprawdzonemu dostawcy

Elementy ze stali nierdzewnej są nie tylko niepodatne na korozję, ale mogą także być stosowane w ciężkich warunkach na oddziaływanie kwasów czy wysokiej temperatury. Produkty oferowane przez SpawExpert wykonywane są ze stali pochodzącej od sprawdzonych dostawców. Firma podejmuje się także realizacji indywidualnych zamówień na podstawie unikatowych projektów.