Jak wybrać salę weselną na ślub?

4 lipca 2021

Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/, aby odnaleźć informacje o miejscu na wesele w Krakowie.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten ważny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności trzeba rozważyć?

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni powinna uwzględnić parę znaczących okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych gości, żeby mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie bezproblemowy. Jeśli na wesele zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, warto szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i udekorowanie stołów. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie weselne w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe podjąć ponad stu osób. Imprezę można zorganizować także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej niż jakieś pół godziny.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]