Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

23 marca 2023

Szukasz szczegółowych informacji o przyjęciach okolicznościowych? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też ceremonie chrztu, zabawy z okazji 18-tych urodzin oraz komunie. Kiedy lista gości jest długa, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas musimy wynająć pasującą do okazji salę.

Jak dobrać salę na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. imieniny albo osiemnastka, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Z drugiej strony zabawy, w których sporą grupę gości stanowią małe dzieci, m.in. ceremonie chrztu bądź komunie, poleca się urządzić w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko przyjęciem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy oferowane gościom też trzeba dostosować do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Przyjęcia okolicznościowe w okolicy Krakowa

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, ale rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście królewskim stylu odbywają się tu komunie, chrzciny i – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można zmieścić ogółem do 130 osób. Z kolei jeśli impreza ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co najistotniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, przez ułożenie i dekorację stołów, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]