Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

21 grudnia 2023

Uzyskaj więcej informacji o ofercie parkingu długoterminowego Balice na pandaparking.pl.

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – czemu warto z niego skorzystać?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem. Kolejnym atutem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]