Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

25 grudnia 2019

Wygoda witryn www bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe należy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale także doświadczeniu użytkowników – jeśli poruszanie się po serwisie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu wejdą na drugą witrynę lub wybiorą usługi innej firmy. Żeby zatem strona przyniosła nam oczekiwane korzyści, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie wykonana strona? Co zrobić, by użytkownicy nie wyłączyli jej za prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną zasadą, którą należy sugerować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części portalu – ściągną wtedy uwagę użytkownika oraz skłonią go do akcji. Łatwo uczynić to można dzięki użyciu zdecydowanych barw, nie zapominając jednak o tym, by kolory równoważyły się na stronie. Ważne jest również to, żeby główne elementy witryny osadzić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Zostaw projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie dobrej witryny www nie będzie proste. W razie witryny komercyjnej złym pomysłem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc mieć pewność, iż strona będzie przynosić korzyści, warto powierzyć to fachowcom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]