Catering kanapkowy – idealny na przyjęcia i spotkania w większym gronie

17 sierpnia 2021

Zajrzyj w to miejsce, aby zamówić catering kanapkowy.

Urządzenie nawet sporej imprezy nie jest problematyczne, o ile mamy pod dostatkiem czasu na kupowanie potrzebnych produktów i napojów, a także późniejsze samodzielne preparacja z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to też, iż należy odpuścić zamiar świętowania ważnego wydarzenia. W takim przypadku można poszukać usług cateringu kanapkowego.

Catering finger food – pozwól gościom prowadzić swobodną rozmowę

Catering kanapkowy, nazywany też finger food cateringiem, to usługa skierowana z reguły do klientów biznesowych, ale zamawiają ją coraz częściej również osoby prywatne oraz różnorodne instytucje planujące wykwintne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w dania z gatunku finger food, czyli nieduże przekąski, które da się skonsumować bez zasiadania przy stoliku i nie korzystając ze sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerza – to porcja na “raz”. Finger food to przede wszystkim kanapki, tartoletki warzywne oraz owocowe albo roladki. Ta wersja cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na eventach, gdzie organizatorom zależy na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych uczestników. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych pogawędkach i jednocześnie nie redukuje interakcji tylko do osób siedzących przy wspólnym stoliku.

Catering finger food – jeden stół dla wszystkich gości

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą zalety, jakie niesie zlecenie przygotowania cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się problemu z rozmieszczeniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników wydarzenia. Zakąski oraz chłodne i gorące napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Ułatwia to organizację imprez przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach, w których wykorzystanie wystarczającej liczby stołów byłoby problemem. Catering przekąskowy automatycznie powoduje również, iż impreza ma mniej oficjalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Należy podkreślić, że menu z drobnych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli eleganckie obiady, a dodatkowo zapewnia więcej opcji dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości imprezy. Co istotne, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to nieraz stanowiło największą komplikację przy planowaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]